Futaba logo

EDI služby pre Futaba Czech s.r.o.

Komplexná EDI integrácia a rýchle pripojenie českej spoločnosti Futaba

Feature Icon

EDI komunikácia

Feature Icon

EDI integrácia

Automated manufacturing at Futaba

Spoločnosť Futaba Czech, s.r.o. dlhodobo využívala riešenie Gentran Server spravované doposiaľ piamo z Japonska, čo prinášalo komplikácie v modifikácii EDI prekladových šablón s priamym zápisom do / z databázy, a to najmä v okamihu pripojovania nových obchodných partnerov.
S jednotlivými partnermi spoločnosť Futaba využíva prevažne priame komunikačné kanály alebo kanály sprostredkované materskou spoločnosťou v Japonsku, čo tiež prinášalo občasnú nespoľahlivosť.

Spoločnosť Futaba Czech, s.r.o. sa rozhodla pre širšie využitie služieb spoločnosti EDITEL, a to ako v oblasti pripojovania nových obchodných partnerov, ktorá zahŕňa najmä prípravu príslušných EDI prekladových šablón, tak aj realizáciu komunikácie. Aj vzhľadom na doterajšiu absenciu univerzálneho komunikačného kanálu sa spoločnosť rozhodla využiť integračnú platformu eXite spoločnosti EDITEL, najmä pre EDI komunikáciu so spoločnosťou TPCA.

Dlhodobo sme využívali riešenie spravované priamo z Japonska, čo občas komplikovalo hlavne pripojovanie nových obchodných partnerov. Rozhodli sme sa pre širšie využitie služieb spoločnosti EDITEL, a to ako v oblasti pripojovania nových obchodných partnerov, tak aj realizáciu komunikácie. Vzhľadom k doterajšej absencii univerzálneho komunikačného kanálu sme sa rozhodli využiť integračnú platformu eXite spoločnosti EDITEL.
Martin Cveček, vedúci IT oddelenia

Futaba production plant

O spoločnosti

Futaba Czech, s.r.o. bola postavená ako zatiaľ jediný závod japonskej Futaby Industrial Co., Ltd. v kontinentálnej Európe. Spoločnosť Futaba Industrial Co., Ltd bola založená v roku 1945 a v súčasnej dobe má pobočky tiež v Číne, USA, či Anglicku a zamestnáva približne 900 ľudí. Havlíčkobrodský podnik vznikol v roku 2004.

Zaoberá sa výrobou automobilových dielov a medzi jeho zákazníkov patria významné firmy, ako je TPCA (Česká republika), TMMF (Francie) a MSC (Maďarsko). Spoločnosť sa zameriava na dosiahnutie nulovej zmätkovitosti, 100% dodávok a zároveň nulovej úrazovosti. Aj vďaka týmto cieľom sa Futaba Czech, s.r.o. stala silnou firmou s bezpečným pracovným prostredím a jasnou perspektívou do budúcna. Celosvetovým mottom firmy je: „Kvalitné výrobky za nižšiu cenu”.

Benefity EDI pre Futaba

 • Pružnejšia servisná a implementačná podpora v lokálnom jazyku
 • Využitie know-how dodávateľa pri rozvoji EDI komunikácie

EDI služby pre Futaba

 • Integračná platforma eXite v spojení s EDI riešením Gentran:Server
 • EDI komunikácia s obchodnými partnermi zahŕňa výmenu nasledujúcich správ:
  • DELJIT (Just-In-Time odvolávka)
  • DELFOR (Výrobná odvolávka)
  • INVOIC (Faktúry)
  • DESADV (Dodacie listy)
Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.