Panasonic Automotive logo

EDI integrácia pre Panasonic

PLNÁ INTEGRÁCIA PRE VYSOKO PRECÍZNE DODÁVATEĽSKÉ PROCESY

Feature Icon

EDI Komunikácia

Feature Icon

EDI Integrácia

EDI at Panasonic Automotive

Dcérska spoločnosť Panasonic Automotive Industrial Systems Europe so sídlom v Pardubiciach vo východných Čechách zamestnáva viac ako 1300 ľudí a získala tri ocenenia za najlepšieho zamestnávateľa v regióne. Pokiaľ ide o vytvorenie technického základu pre hladkú elektronickú výmenu dát (v skratke EDI) s jej obchodnými partnermi, táto spoločnosť je tiež priekopníkom. Je to totiž prvá česká automobilová spoločnosť, ktorá používa IBM Sterling B2B Integrator.

Spoločnosť Panasonic Automotive Systems Czech pôvodne plánovala modernizáciu existujúcich procesných integračných systémov. Po hĺbkovej analýze sa však táto inovácia ukázala byť veľmi komplikovaná a nákladná, čo viedlo spoločnosť Panasonic k výberu celkom nového riešenia IBM Sterling B2B Integrator distribuovaného EDITELom. Odborníci spoločnosti EDITEL boli tiež poverení implementáciou projektu. Zabezpečili, aby bola migrácia systému efektívna a bezproblémová.

Jan Molnár, zodpovedný projektový manažér spoločnosti EDITEL CZ, komentuje úspešný projekt: IBM Sterling B2B Integrator umožňuje spoločnostiam bezpečne integrovať komplexné procesy B2B, ktoré zahŕňajú rôznych obchodných partnerov. Toto riešenie je obzvlášť dobrou voľbou pre automobilový priemysel a jeho mnohými požiadavkami na integráciu do B2B, pretože umožňuje ľahké prepojenie obchodných partnerov a zároveň zabezpečuje vysokú transparentnosť procesov obstarávania.

Objednávky, poradenstvo pri odosielaní, faktúry a mnoho ďalších obchodných dokumentov je možné vymeniť bezpečným a automatizovaným spôsobom, pričom všetky kroky je možné sledovať. Okrem toho všetky dokumenty môžu byť spracované vo vlastnom ERP systéme spoločnosti. “

EDI služby pre Panasonic

 • EDI Komunikácia
 • EDI Integrácia
 • Zlepšenie procesov
  • ORDERS
  • INVOIC
  • DESADV
  • ORDCHG
  • ORDRSP

Výhody pre Panasonic

 • Migrácia zo servera GENTRAN na IBM Sterling B2B Integrator
 • Pripojenie 10tich popredných obchodných partnerov v automobilovom priemysle v ČR
 • Zavedenie viac ako 20 formátov EDI správ na spracovanie logistických procesov (vrátane ORDERS, INVOIC, DESADV, ORDCHG, ORDRSP)
Get connected to Panasonic Automotive

Spoločnosť

Panasonic Automotive Systems Czech Ltd. . je výrobná továreň a inžinierske centrum nachádzajúce sa v Pardubiciach v Českej republike. Je členom divízie priemyselných a automobilových systémov spoločnosti Panasonic a zastupuje vývojovú a výrobnú základňu v rámci EMEA. Spoločnosť je dodávateľom špičkových produktov a riešení v oblasti infotainmentu, pohonných jednotiek a ADAS (Advanced Driving Assistance Systems), ako sú audiosystémy a kamery so spätným pohľadom, pre klientov ako napríklad Audi, Daimler, Ford, GM, Honda a Porsche Renault, Suzuki, Toyota, VW.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.