Váš špecialista na EDI v automobilovom priemysle

EDITEL, medzinárodne aktívny EDI poskytovateľ s významným zastúpením v regióne strednej a východnej Európy, a TELEDIN, česká vysoko špecializovaná technologická EDI spoločnosť, spoločne prevádzkujú kompetenčné centrum so špeciálnym zameraním na automobilový a výrobný priemysel. S viac ako 30-ročnými skúsenosťami v rôznych priemyselných odvetviach, spojili svoje sily s cieľom poskytnúť špičkové EDI riešenie, ktoré posúva automatizáciu procesov a integráciu na ďalšiu úroveň. Tento prístup je prvoradý pre dodávateľský reťazec v automobilovom priemysle a je rozhodujúcim konkurenčným faktorom pre klientov akejkoľvek veľkosti.

Špecialisti spoločnosti EDITEL a TELEDIN majú detailné znalosti o štandardoch špecifických pre daný priemysel a dokonale poznajú procesy, ktoré formujú dnešný stále sa meniaci automobilový priemysel. Vďaka bohatým odborným znalostiam a skúsenostiam, naši klienti a partneri profitujú z profesionálnych a zákaznícky orientovaných služieb EDI, integrácie a implementácie on-line platformy. Dôverujte nám pri implementácii akéhokoľvek konceptu a riešenia, ktoré zahŕňa automatizáciu dnešného automobilového dodávateľského reťazca.

Chcete sa dozvedieť viac o našej práci? Pozrite si naše projekty EDI v časti Automobilový priemysel.

Check out our case studies:

Contact Icon

POTREBUJETE VIAC INFORMÁCIÍ? Kontaktujte nás.

Contact EDITEL

Mgr. Miroslav Blažek
Sales Manager

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.